Student achievement

Ophelia en Mirella

Latest update: 1 December 2019
De onderstaande studenten studeerde in seizoen 2018/2019 bij Studio Simoncini en zijn voor het nieuwe seizoen geslaagd voor hun auditie of examen bij de volgende opleidingen:

CHARLIE MEIJVOGEL (9)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium Oriëntatielessen & Studio Simoncini

CHARLOTTE KLIJN (12)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium SvJT & Studio Simoncini

CHEYENNE MAN (9)
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium Oriëntatielessen & Studio Simoncini

EVA CALABRESE (10)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium Oriëntatielessen & Studio Simoncini

FLORENCE ROMIJN (9)
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

HANNAH HESS (13)
5 O’Clock Class (AHK)
Training seizoen 2018/2019: 5 O’Clock Class AHK & Studio Simoncini

KAYA van SCHRAVENDIJK (19)
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Bachelor Docent Dans
Training seizoen 2018/2019: Codarts, Schakelklas & Studio Simoncini

LEANDRA WIJBENGA (18)
Dutch Academy of Performing Arts (DAPA)

NAOMI HESS (15)
5 O’Clock Class (AHK)

OPHELIA RANZETTI (12)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium SvJT & Studio Simoncini

RUI LIN CHEN (12)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium SvJT & Studio Simoncini

THOMAS DE MAN (10)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2018/2019: Koninklijk Conservatorium Oriëntatielessen & Studio Simoncini


Studenten Studio Simoncini: 2002 – 2019

Angelina Onink

ADINDA KLOEKKE
Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam

AMY VERBEEK
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ANGELINA ONINK
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ANNA SOPHIE VAN GALEN
Koninklijke Balletschool Antwerpe

ANNEMARIE BIJLOOS
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ART SRISAYAM
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Jazz- en Musicaldans
Maas Theater en Dans

ASAKO TAKAHASHI
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ASTRID SMITS
Hochschule fur Musik und Darstellende Kunst Frankfurt Main

Flory Curescu

BORROMEE HOEKERT
Nationale Balletacademie (AHK)

CASPAR BIK
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Docent Dans

CLAIRE MITCHELL
Cornish College of the Arts (US)

DIONNE GOOTJES
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

EBBA DE REGT
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ELINE KOEMAN
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser

EMILY BEAUCHAMP
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

EMILY KALDENBACH
Codarts Rotterdamse Dansacademie; A-Klas

EMMA BROEKE
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

FLORY CURESCU
Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser Samadhi Dance Company
Opéra Royal de Wallonie-Liège

FLOORTJE HARTOG
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Moderne Theaterdans

GABRIELLE EICHPERGER
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

GIJS STENGER
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Arts Umbrella Vancouver, Canada

GENELVA LO- KIOENG- SHIOE
Internationale Theater Scholing De Nieuw Amsterdam ITS DNA

GINA DEGTYAREVA
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas
Arts Educational Schools (UK)
Find an interview with Jenny by Ton Manders on Opens internal link in new windowthis page.

GRACE ISABELLA ROBSON
Full Scholarship The American Ballet Theatre Jacqueline Kennedy Onassis School
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Dansbeurs Cultuurfonds School voor jong talent 2015
Mini Scholarship Studio Simoncini 2015

Grace Robson

INDY BENTALL
5 O’Clock Class (AHK)

JESSE LISSER
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser Cathy Sharp Dance Ensemble

JUNGUN JANG
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser

KATJA RAKIC
Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

KATIE BLAUVELT
Nationale Balletacademie, Amsterdam
Awarded with Mini Scholarship Studio Simoncini 2006
Encouragement Award Studio Simoncini 2007
LEZEN: Katie’s verhaal hier…

KIRSTEN VAN NISIUS
Fontys Dansacademie: Opleiding Docent Dans

Gabrielle Eichperger

LAURA VAN HEESWIJK
Koninklijk Conservatorium – School voor Jong Talent

LESLIE FRY
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LILIANA HOLDSWORTH
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LISA SMULDERS
Koninklijk Conservatorium Den Haag

LENORE PETRICI
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LUC GUINCHARD
Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding

LUNA BAARS
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

LOTTE HAMELINK
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser

Katie Blauvelt

MADELIEF VERDOORN
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

MARIE EMOND
Rosella Hightower (FR)

MARIE-LOUISE HERTOG
Codarts Rotterdamse Dansacademie
Awarded Mini Scholarship Studio Simoncini 2012
Scapino Ballet Rotterdam
Dance Company Theater und Orchester Heidelberg | Nanine Linning
MiR Dance Company Musiktheater Im Revier Gelsenkitchen

MEREL VAN HEESWIJK
Koninklijk Conservatorium – School voor Jong Talent
It Dansa Jove Companyia de L’Institut del Teatre Ballet de l’Opera de Lyon r

Marie-Louise Hertog | Subvocal

NATALIE KOLKIEWICZ
Ballet School of the Accademia Teatro alla Scala

NORA BODEWES
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

OLIVIJA DIJOKA
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ORFEO ZANDJES
Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

PASCALLE OPENTIJ
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

PEPIJN TITUS HOOGENRAAD
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

PHILINE STOUTJESDIJK
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ROBIN van der WOUDE
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans

SAIMI DAP
ArtEZ Dansacademie; Vooropleiding Dans

SALOME van ‘T HOOG
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SARAH KOBBEN
Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam
Lees een verslag van Sarah over de auditie op deze pagina

SARAH van BUSSEL
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

SASCHA SPELIER
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas

SEM VAN DELFT
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SIETSKE JONGEJAN
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Bacheloropleiding Docent Dans

SIMONE MOOYMAN
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

SOPHIA STEEGH
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

STERRE VERMEULEN
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

THIJS VLAK
Codarts Rotterdamse Dansacademie opleiding; Specialisatie Danser

VLADISLAV TSYPLYAK
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Nationale Balletacademie s

WULAN DEN HARTOG
Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding – Juniorenklas

YBERE BAMBERG
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans
Rambert School of Ballet & Contemporary Dance (UK)
Ballet Junior de Genève

ZIPORA KATS
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

ZOE TIMULAK
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent