Current Achievement List

Seizoen 2017/2018

Coming soon... 

 

.

Students Achievement List



Flory Curescu | Picture by: Arash Nikkhah 


Grace Robson | Picture by: Arash Nikkhah 


Brenda Saleh


David Middendorp


Ebba de Regt | Summerschool Den Haag


Benji Soerel tijdens Sundayclass


Iva Lesic


Jesse Lisser

Katie Blauvelt


Tessa Cooke | Schoolvoorstelling Mabel Alter


Marie-Louise Hertog | Subvocal 
© Balletschool Mabel Alter

ADINDA KLOEKKE
- Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam

ANNA DRIJVER
- Amsterdamse Toneel en Kleinkunst Academie
- London Academy of Music and Dramatic Art
Lees Opens internal link in new windowhier over Anna en haar herinneringen aan Mabel Alter

ANNEMARIE BIJLOOS
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ART SRISAYAM
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Jazz- en Musicaldans

ASAKO TAKAHASHI
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ASTRID SMITS
- Hochschule fur Musik und Darstellende Kunst Frankfurt Main

BENJI SOEREL
- Koninklijk Conservatorium
- Studiebeurs van het Dansersfonds in 2006
- Studiebeurs Royal Ballet School, Londen (UK)
- Birmingham Royal Ballet (UK)

BRENDA SALEH
- Koninklijk Conservatorium
- Ballett der Deutchen Oper Berlin (DE)
- Het Staatsoperballett Berlin (DE)
- Das Ballett der Wiener Staatsoper und Volksoper (DE)

CASPAR BIK
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Docent Dans

CLAIRE MITCHELL
-Cornish College of the Arts (US)

DAVID MIDDENDORP
- Rotterdamse Dansacademie
- Ballet Theater Munchen (DE)
- De Dutch Don't Dance Division
- Introdans
- Stichting Another Kind of Blue

DIONNE GOOTJES
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

EBBA DE REGT
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ELINE KOEMAN
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser

EMILY KALDENBACH
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; A-Klas

EMMA BROEKE
- Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

FLORY CURESCU
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser
- Samadhi Dance Company
- Opéra Royal de Wallonie-Liège

FLOORTJE HARTOG
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Moderne Theaterdans

GIJS STENGER
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

GENELVA LO- KIOENG- SHIOE
- Internationale Theater Scholing De Nieuw Amsterdam ITS DNA

GINA DEGTYAREVA
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas
- Arts Educational Schools (UK)
Find an interview with Jenny by Ton Manders on Opens internal link in new windowthis page.

GRACE ISABELLA ROBSON
- Full Scholarship The American Ballet Theatre Jacqueline Kennedy Onassis School 
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
- Dansbeurs Cultuurfonds School voor jong talent 2015
 Mini Scholarship The Mabel Alter Balletschool 2015

IVA LESIC
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag
- Het Internationaal Danstheater
- Gastdocent Summerschool Den Haag 2005 & 2011
- Docent werelddans Nationele Balletacademie (AHK)

JESSE DEN DULK
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag
- Daghdha Dance Company

JESSE LISSER
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser
- Cathy Sharp Dance Ensemble

JOSEFIEN NOSKE
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Jazz- en Musicaldans

JUNGUN JANG
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser 

KARIN FRESACHER
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

KATJA RAKIC
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

KATIE BLAUVELT
- Nationale Balletacademie, Amsterdam
 Awarded with Mini Scholarship The Mabel Alter Balletschool 2006
 Encouragement Award The Mabel Alter Balletschool 2007
LEZEN: Katie's verhaal Opens internal link in new windowhier...

KAYA van SCHRAVENDIJK
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; A-Klas

KIRSTEN VAN NISIUS
- Fontys Dansacademie: Opleiding Docent Dans

LAURA VAN HEESWIJK
- Koninklijk Conservatorium - School voor Jong Talent

LISA SMULDERS
- Koninklijk Conservatorium Den Haag

LENORE PETRICI
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LUC GUINCHARD
- Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding

LUNA BAARS
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

LOTTE HAMELINK
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser

MARIE EMOND
- Rosella Hightower (FR)

MARIE-LOUISE HERTOG
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser
 Awarded with Mini Scholarship The Mabel Alter Balletschool 2012
- Scapino Ballet Rotterdam
- Dance Company Theater und Orchester Heidelberg | Nanine Linning

MARJON RIJKEN
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag
- Koninklijke Balletschool Antwerpen (BE)

MAYA VAN DER KOOIJ
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag

MEREL VAN HEESWIJK
- Koninklijk Conservatorium - School voor Jong Talent

MILENA TWIEHOUS
- Koninklijk Conservatoriumen Haag
- Juilliard School Of Performing Arts - New York (US)
- Batsheva Dance Company (IL)

NATALIE KOLKIEWICZ
- Ballet School of the Accademia Teatro alla Scala

NORA BODEWES
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

NURLAILA KARIM
- Haagse Acteerstudio- Joop van den Ende Theaterproducties

OLIVIJA DIJOKA
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ORFEO T ZAND
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

PASCALE VENEMA
- Hogeschool voor Muziek en Dans: Bachelor opleiding-Docent Dans
-  Member of department for education 'Move in' Nederlands Dans Theater.

ROBIN van der WOUDE
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans

SAIMI DAP
- ArtEZ Dansacademie; Vooropleiding Dans

SALOME van 'T HOOG
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SARAH KOBBEN
- Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam
Lees een verslag van Sarah over de auditie op Opens internal link in new windowdeze pagina

SASCHA SPELIER
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas

SIETSKE JONGEJAN
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Bacheloropleiding Docent Dans

SOPHIA STEEGH
- Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

SIMONE MOOYMAN
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

TESSA COOKE
- Koninklijk Conservatorium
- Nederlands Dans Theater
- Docent Academische Theaterdans: Koninklijk Conservatorium

THIJS VLAK
- Codarts Rotterdamse Dansacademie opleiding; Specialisatie Danser

VLADISLAV TSYPLYAK
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Nationale Balletacademie

WULAN DEN HARTOG
- Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding - Juniorenklas

YBERE BAMBERG
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans
- Rambert School of Ballet & Contemporary Dance (UK)
- Ballet Junior de Genève

ZIPORA KATS
-Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

ZOEY HAZEBROEK
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: vooropleiding A-klas
- Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam


VOORWAARDEN - ACHIEVEMENT LIST
Om opgenomen te worden in de Achievement List moet de student zich hebben ingeschreven bij Balletschool Mabel Alter, langere tijd frequent hebben getraind bij de school eventueel met coaching en hij/zij moet intensief deelgenomen hebben aan  het reguliere trainingsprogramma van de school.