Current Achievement List

Latest update: 11 Mei 2017
De onderstaande studenten studeerde in seizoen 2016/2017 bij Balletschool Mabel Alter
en zijn voor het nieuwe seizoen geslaagd voor hun auditie of examen bij de volgende opleidingen:


Charlotte Klijn, Ophelia Ranzetti & Ruilin Chen

ANGELINA ONINK (14)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter. 

AMY VERBEEK (17)
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

CHARLOTTE KLIJN (10)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: OriŽntatielessen Koninklijk Conservatorium & Balletschool Mabel Alter

EMILY BEAUCHAMP (8)
Koninklijk Conservatorium; OriŽntatielessen
Training seizoen 2016/2017: OriŽntatielessen Koninklijk Conservatorium & Balletschool Mabel Alter

GABRIELLE EICHPERGER (13)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter.

LILIANA HOLDSWORTH (14)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter.

MADELIEF VERDOORN (8)
Koninklijk Conservatorium; OriŽntatielessen
Training seizoen 2016/2017: OriŽntatielessen Koninklijk Conservatorium & Balletschool Mabel Alter

OPHELIA RANZETTI (9)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: OriŽntatielessen Koninklijk Conservatorium & Balletschool Mabel Alter

PASCALLE OPENTIJ (14)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter.

PEPIJN TITUS HOOGENRAAD (12)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter

PHILINE STOUTJESDIJK (10)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter.

RUILIN CHEN (10)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SEM VAN DELFT (13)
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Training seizoen 2016/2017: Koninklijk Conservatorium SvJT & Balletschool Mabel Alter.

STERRE VERMEULEN (17)
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

 

.

Students Achievement List
2004 - 2016
Teacher: Mirella Simoncini



Flory Curescu | Picture by: Arash Nikkhah 


Grace Robson | Picture by: Arash Nikkhah 



Ebba de Regt | Summerschool Den Haag


Jesse Lisser

Katie Blauvelt



Marie-Louise Hertog | Subvocal 
© Balletschool Mabel Alter

ADINDA KLOEKKE
- Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam

ANNEMARIE BIJLOOS
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ART SRISAYAM
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Jazz- en Musicaldans

ASAKO TAKAHASHI
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ASTRID SMITS
- Hochschule fur Musik und Darstellende Kunst Frankfurt Main

CASPAR BIK
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Docent Dans

CLAIRE MITCHELL
-Cornish College of the Arts (US)

DIONNE GOOTJES
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

EBBA DE REGT
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ELINE KOEMAN
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser

EMILY KALDENBACH
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; A-Klas

EMMA BROEKE
- Koninklijk Conservatorium; OriŽntatielessen

FLORY CURESCU
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser
- Samadhi Dance Company
- Opťra Royal de Wallonie-LiŤge

FLOORTJE HARTOG
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Moderne Theaterdans

GIJS STENGER
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

GENELVA LO- KIOENG- SHIOE
- Internationale Theater Scholing De Nieuw Amsterdam ITS DNA

GINA DEGTYAREVA
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas
- Arts Educational Schools (UK)
Find an interview with Jenny by Ton Manders on Opens internal link in new windowthis page.

GRACE ISABELLA ROBSON
- Full Scholarship The American Ballet Theatre Jacqueline Kennedy Onassis School 
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
- Dansbeurs Cultuurfonds School voor jong talent 2015
ē Mini Scholarship The Mabel Alter Balletschool 2015

JESSE LISSER
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser
- Cathy Sharp Dance Ensemble

JOSEFIEN NOSKE
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Jazz- en Musicaldans

JUNGUN JANG
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser 

KATJA RAKIC
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

KATIE BLAUVELT
- Nationale Balletacademie, Amsterdam
ē Awarded with Mini Scholarship The Mabel Alter Balletschool 2006
ē Encouragement Award The Mabel Alter Balletschool 2007
LEZEN: Katie's verhaal Opens internal link in new windowhier...

KAYA van SCHRAVENDIJK
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; A-Klas

KIRSTEN VAN NISIUS
- Fontys Dansacademie: Opleiding Docent Dans

LAURA VAN HEESWIJK
- Koninklijk Conservatorium - School voor Jong Talent

LISA SMULDERS
- Koninklijk Conservatorium Den Haag

LENORE PETRICI
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LUC GUINCHARD
- Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding

LUNA BAARS
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

LOTTE HAMELINK
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser

MARIE EMOND
- Rosella Hightower (FR)

MARIE-LOUISE HERTOG
- Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser
ē Awarded with Mini Scholarship The Mabel Alter Balletschool 2012
- Scapino Ballet Rotterdam
- Dance Company Theater und Orchester Heidelberg | Nanine Linning

MEREL VAN HEESWIJK
- Koninklijk Conservatorium - School voor Jong Talent

NATALIE KOLKIEWICZ
- Ballet School of the Accademia Teatro alla Scala

NORA BODEWES
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

OLIVIJA DIJOKA
- Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ORFEO T ZAND
- Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

ROBIN van der WOUDE
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans

SAIMI DAP
- ArtEZ Dansacademie; Vooropleiding Dans

SALOME van 'T HOOG
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SARAH KOBBEN
- Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam
Lees een verslag van Sarah over de auditie op Opens internal link in new windowdeze pagina

SASCHA SPELIER
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas

SIETSKE JONGEJAN
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Bacheloropleiding Docent Dans

SOPHIA STEEGH
- Koninklijk Conservatorium; OriŽntatielessen

SIMONE MOOYMAN
- Codarts Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

THIJS VLAK
- Codarts Rotterdamse Dansacademie opleiding; Specialisatie Danser

VLADISLAV TSYPLYAK
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Nationale Balletacademie

WULAN DEN HARTOG
- Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding - Juniorenklas

YBERE BAMBERG
- De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans
- Rambert School of Ballet & Contemporary Dance (UK)
- Ballet Junior de GenŤve

ZIPORA KATS
-Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans


VOORWAARDEN - ACHIEVEMENT LIST
Om opgenomen te worden in de Achievement List moet de student zich hebben ingeschreven bij Balletschool Mabel Alter, langere tijd frequent hebben getraind bij de school eventueel met coaching en hij/zij moet intensief deelgenomen hebben aan  het reguliere trainingsprogramma van de school.

 

.

Students Achievement List
1980 - 2002 
Teacher: Mabel Alter

 


Brenda Saleh


David Middendorp


Tessa Cooke | Schoolvoorstelling Mabel Alter

ANNA DRIJVER
- Amsterdamse Toneel en Kleinkunst Academie
- London Academy of Music and Dramatic Art
Lees Opens internal link in new windowhier over Anna en haar herinneringen aan Mabel Alter


BENJI SOEREL
- Koninklijk Conservatorium
- Studiebeurs van het Dansersfonds in 2006
- Studiebeurs Royal Ballet School, Londen (UK)
- Birmingham Royal Ballet (UK)

BRENDA SALEH
- Koninklijk Conservatorium
- Ballett der Deutchen Oper Berlin (DE)
- Het Staatsoperballett Berlin (DE)
- Das Ballett der Wiener Staatsoper und Volksoper (DE)


DAVID MIDDENDORP
- Rotterdamse Dansacademie
- Ballet Theater Munchen (DE)
- De Dutch Don't Dance Division
- Introdans
- Stichting Another Kind of Blue

IVA LESIC
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag
- Het Internationaal Danstheater
- Gastdocent Summerschool Den Haag 2005 & 2011
- Docent werelddans Nationele Balletacademie (AHK)

JESSE DEN DULK
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag
- Daghdha Dance Company

KARIN FRESACHER
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

MARJON RIJKEN
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag
- Koninklijke Balletschool Antwerpen (BE)


MAYA VAN DER KOOIJ
- Koninklijk Conservatorium, Den Haag


MILENA TWIEHOUS
- Koninklijk Conservatoriumen Haag
- Juilliard School Of Performing Arts - New York (US)
- Batsheva Dance Company (IL)


NURLAILA KARIM
- Haagse Acteerstudio- Joop van den Ende Theaterproducties


PASCALE VENEMA
- Hogeschool voor Muziek en Dans: Bachelor opleiding-Docent Dans
-  Member of department for education 'Move in' Nederlands Dans Theater.

TESSA COOKE
- Koninklijk Conservatorium
- Nederlands Dans Theater
- Docent Academische Theaterdans: Koninklijk Conservatorium

ZOEY HAZEBROEK
- Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: vooropleiding A-klas
- Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam